O NAS

Gramy O Marzenia Seniorów

Jesteśmy grupą pięciu przyjaciół znających się od podstawówki, którzy ze względu na swoją przyjaźń wybrali się razem do gimnazjum. Jako nasz projekt gimnazjalny zdecydowaliśmy się zrobić coś innego, coś, czego jeszcze nie było. Chcieliśmy aby projekt połączył nasze zainteresowania z czymś pożytecznym. Tak właśnie powstał projekt „Muzyka Łączy Pokolenia”.

Ustaliliśmy, że będziemy grali dla osób starszych z domów opieki społecznej. Będzie to możliwość poznania i odwiedzenia tych, którzy nie mają rodziny lub tych, których rzadko ktoś odwiedza. Nasze koncerty charytatywne odbywały się nieprzerwanie co piątek od 24 listopada 2017 roku do 19 kwietnia 2018 roku.

Po paru pierwszych koncertach zdaliśmy sobie sprawę, że chcielibyśmy zrobić dla tych ludzi coś więcej oprócz koncertów. Znaleźliśmy fundację, która udostępniła nam subkonto, na które zaczęliśmy zbierać pieniądze z 1% podatku. Wszyscy wiedzieliśmy, że w pierwszym roku ciężko osiągnąć dużą sumę dlatego zorganizowaliśmy finałowy koncert naszej charytatywnej trasy koncertowej w Stodole, który odbył się 21 kwietnia 2018 roku.